ul. Pszenna 2/1, 61-663 Poznań

787 815 954

darmed.fizjoterapia@gmail.com

8:00 – 18:00

Nasz zespół
Anna Pużak - Mikołajczak

Magister fizjoterapii absolwentka Poznańskiego AWF. Specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na choroby układu nerwowego oraz z osobami starszymi. Jest certyfikowanym terapeutą PNF, ITB, kinesology tapingu oraz szkoleń podnoszących kwalifikacje w komunikacji z pacjentem. Doświadczenie zdobywała w pracy z snowboardową kadrą Wielkopolski, a także z osobami starszymi pracując w Domu Pomocy Społecznej oraz w domach pacjenta. Od pięciu lat pracuje w zawodzie i nieustannie stara się poszerzać swoje kwalifikacje.

W pracy z pacjentem stawia na zbudowanie wewnętrznej motywacji do podjęcia pracy a także na dialogu, który umożliwia spotkanie się z podopiecznym w odpowiednim punkcie aby uzyskać zadowalające obie strony efekty terapii.

Poza pracą jest instruktorką snowboardu w Poznańskim Klubie Sportowym Extramalta, dumna mama dwóch uszaków Bułki i Paszteta.

Anna Pużak – Mikołajczak

Paula Baszczyńska

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi oraz osobami starszymi. Doświadczenie zdobywała w pracy z pacjentami w Poznańskim szpitalu, w prywatnej placówce oraz w domach pacjentów. Cały czas chcąc poszerzać swoje kwalifikacje bierze udział w licznych kursach, a już nie długo podejmie nowe wyzwanie, ale tą tajemnicę zdradzimy wkrótce 😉

W pracy skupia się na indywidualnym podejściu do pacjenta, empatyczna i wyrozumiała, zależy jej na poprawie komfortu życia każdego pacjenta.

Prywatnie pasjonatka podróży i nurkowania.

Paula Baszczyńska

Adrian Izydorek

Adrian Izydorek magister fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Specjalizuje się w pracy z pacjentami ze schorzeniami ortopedycznymi , sportowcami oraz osobami starszymi. Doświadczenie zdobywał podczas pracy z pacjentami w fizjoterapii domowej. Nie spoczywa na laurach i stara ciągle poszerzać swoje umiejętności - obecnie zdobywa wiedzę o terapii manualnej wg Maitlanda.

W pracy z pacjentem skupia się na jak najszybszym powrocie do sprawności swoich podopiecznych.

Poza pracą to zapalony wędkarz oraz koszykarz.

Adrian Izydorek

Roman Malinowski

Magister fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Technologiczno - Humanistycznego w Radomiu oraz Wyższej Szkoły Społeczno - Przyrodniczej w Lublinie.

Specjalizuje się w pracy z pacjentami borykającymi się z problemami ortopedycznymi i neurologicznymi. Jest certyfikowanym terapeuta PNF, metody Mulligana oraz kinesology tapingu.
W trakcie pracy z pacjentem posługuje się również metodami tj. masaż tkanek głębokich cyriax.
Doświadczenie zdobywał pracując na oddziale neurologicznym w senatorium oraz pracując z
osobami o znacznym stopniu niepełnosprawności.

W pracy z pacjentem wyznaje zasadę, że u pacjentów z problemami ortopedycznymi po jakimś czasie pojawiają się problemy neurologiczne. Dlatego w trakcie pracy skupia się na uświadamianiu pacjentowi jak duże znaczenie ma ruch w codziennym życiu.

Poza pracą jest pasjonatem jazdy na rolkach oraz koneserem dobrej kawy.

Roman Malinowski

Dawid Kopka

Magister fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi oraz osobami starszymi. Swoją praktykę zawodowa zdobywał podczas pracy w fizjoterapii domowej oraz licznych wolontariatach. Jest certyfikowanym terapeuta manualnym wg koncepcji Maitland’a oraz masażu tkanek głębokich (MTG).

Podczas pracy z pacjentem przykłada uwagę do uzyskania szybkiej poprawy dolegliwości oraz edukacji pacjenta.

W życiu prywatnym jest pasjonatom sportu oraz miłośnikiem filmów.

Dawid Kopka

Dariusz Pużak

Lekarz internista. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Właściciel Poradni Rodzinnej „Darmed”. Lekarz rodzinny z 30 letnim stażem pracy w zawodzie. Doświadczenie zdobywał jeżdżąc karetką -  jako młody lekarz, pracując na oddziale internistycznym w Poznańskich szpitalach oraz w poradni kolejowej również na terenie Poznania. Od 20 lat prowadzi samodzielnie POZ na Poznańskich Jeżycach, ma pod swoją opieką 4 poznańskie domy pomocy społecznej oraz wierne grono pacjentów.

Priorytetem w jego pracy jest indywidualne podejście do pacjenta oraz jego dobro. Pacjenci cenią go za poczucie humoru i uśmiech, który nie schodzi doktorowi z twarzy.

Prywatnie doktor jest zapalonym podróżnikiem, narciarzem i grillmasterem.

Dariusz Pużak

ul. Pszenna 2/1, 61-663 Poznań

787 815 954

darmed.fizjoterapia@gmail.com

8:00 – 18:00